Resektoskop bipolarny Sopro-Comeg

 

Zakładki

Opis

Resektoskop bipolarny Sopro-Comeg


Dzięki zastosowanej technice bipolarnej w resektoskopach Sopro-Comeg prąd kierowany jest dwu-biegunowo do resektoskopu z ominięciem ciała pacjenta. Rozwiązanie to w przeciwieństwie do obecnie stosowanej metody monopolarnej znacznie obniża temperaturę tkanek co zmniejsza ryzyko oparzenia pacjenta.

Technika bipolarna eliminuje także konieczność użycia zewnętrznej elektrody zerowej, której złe przyleganie mogło w konsekwencji doprowadzić do oparzenia skóry pacjenta.

W zabiegach z resektoskopem bipolarnym stosuje się jako medium rozszerzające roztwór soli NaCL dzięki czemu minimalizujemy ryzyko wystąpienia u pacjenta zespołu TUR. 


Oferowane przez nas resektoskopy bipolarne zapewniają dużą efektywność działania podczas zabiegu przekładającą się na wyjątkową szybkość cięcia i usuwania tkanek oraz dokładną i pewną koagulację w połączeniu z niskim współczynnikiem przywierania tkanek do elektrody. 

Dzięki zastosowanemu w resektoskopach Sopro-Comeg systemowi Quick-Lock w szybki i wygodny sposób można dokonać montażu i demontażu poszczególnych elementów co zapewnia komfort pracy, a po zabiegu umożliwia dokładne wyczyszczenie poszczególnych podzespołów .

Nasz resektoskop może być wyposażony w pasywny i aktywny element pracujący, który działa w szerokim zakresie. Ponadto w połączeniu z całą gamą elektrod wielorazowego użytku pozwala na pracę z zachowaniem przyzwyczajeń i nawyków operatora.

Resektoskopy bipolarne Sopro-Comeg są kompatybilne z większością modeli diatermii czołowych producentów, które są wyposażone w tryb resekcji bipolarnej (dwu-biegunowej). 

Do pracy z naszymi resektoskopami wykorzystujemy autoklawowalne elektrody bipolarne wielokrotnego użytku, które oferowane są w wyjątkowo niskiej cenie.  Ta niewątpliwa zaleta znacząco wpływa na redukcję kosztów zabiegu  czyniąc z naszego rozwiązania atrakcyny produkt.